CT08E-04S273-9
CT08E-04S273-9 Challenge Electronics
CT08E-04S273-9.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.73kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 88dB @ 3.6V, 10cm
Current - Supply: 90mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage - Rated: 3.6 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.73kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 88dB @ 3.6V, 10cm, Current - Supply: 90mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V, Technology: Magnetic, Termination: Solder Pads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Voltage - Rated: 3.6 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT08E-04S273-9 CT08E-04S273-9 Виробник : Challenge Electronics CT08E-04S273-9.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.73kHz
Current - Supply: 90mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Voltage - Rated: 3.6 V