CT1008CSF-101J
CT1008CSF-101J Central Technologies
ct1008csf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 560mOhm
Frequency - Self Resonant: 1GHz
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
на замовлення 2080 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 560mOhm, Frequency - Self Resonant: 1GHz, Part Status: Active, Inductance: 100 nH.