CT1008CSF-180J
CT1008CSF-180J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.5GHz
Inductance: 18 nH
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.5GHz, Inductance: 18 nH.