CT1008CSF-271G
CT1008CSF-271G Central Technologies
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 910mOhm
Frequency - Self Resonant: 600MHz
Part Status: Active
Inductance: 270 nH
на замовлення 290 шт:
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 910mOhm, Frequency - Self Resonant: 600MHz, Part Status: Active, Inductance: 270 nH.