CT1008CSF-272J
CT1008CSF-272J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm
Frequency - Self Resonant: 140MHz
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm, Frequency - Self Resonant: 140MHz, Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH.