CT1008PSF-272M
CT1008PSF-272M Central Technologies
ct1008psf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm
Frequency - Self Resonant: 185MHz
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm, Frequency - Self Resonant: 185MHz, Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT1008PSF-272M Виробник : Central Technologies ct1008psf.pdf Ind Chip Shielded 2.7uH 20% 100MHz T/R