CT10E-04S283-4
CT10E-04S283-4 Challenge Electronics
CT10E-04S283-4.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER MAGN 3.6V 10X10MMW SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.83kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 93dB @ 3.6V, 10cm
Current - Supply: 100mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 4.6V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGN 3.6V 10X10MMW SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.83kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 93dB @ 3.6V, 10cm, Current - Supply: 100mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 3 ~ 4.6V, Technology: Magnetic, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT10E-04S283-4 CT10E-04S283-4 Виробник : Challenge Electronics CT10E-04S283-4.pdf Description: BUZZER MAGN 3.6V 10X10MMW SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.83kHz
Current - Supply: 100mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 4.6V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V