CT10U-30S400-1
CT10U-30S400-1 Challenge Electronics
CT10U-30S400-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: TRANSMITTER / RECEIVER 40K 10MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10 V ~ 30 V
Frequency: 40kHz
Type: Transmitter, Receiver
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Beam Angle: 80°
Part Status: Active
на замовлення 279 шт:
Написати відгук
Description: TRANSMITTER / RECEIVER 40K 10MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10 V ~ 30 V, Frequency: 40kHz, Type: Transmitter, Receiver, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Beam Angle: 80°, Part Status: Active.
Інші пропозиції CT10U-30S400-1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT10U-30S400-1 CT10U-30S400-1 Виробник : Challenge Electronics CT10U-30S400-1.pdf Description: TRANSMITTER / RECEIVER 40K 10MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10 V ~ 30 V
Frequency: 40kHz
Type: Transmitter, Receiver