Продукція > 3M > CT11BK50-D
CT11BK50-D
CT11BK50-D 3M
3m-tape.pdf?&fn=3M-Cable-Ties-Data-Sheet-78-8125-9860-1-N.pdf
Виробник: 3M
Description: CBL TIE LOCKING BLK 50LB 11.10"
Features: UV Resistant
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 50 lbs (22.68 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.180" (4.57mm)
Bundle Diameter: 3.00" (76.20mm)
Part Status: Active
Storage/Refrigeration Temperature: 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Length - Actual: 0.925' (281.94mm, 11.10")
Length - Approximate: 11"
Shelf Life Start: Date of Manufacture
Shelf Life: 60 Months
на замовлення 42000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CT11BK50-D 3M
Description: CBL TIE LOCKING BLK 50LB 11.10", Features: UV Resistant, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 50 lbs (22.68 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.180" (4.57mm), Bundle Diameter: 3.00" (76.20mm), Part Status: Active, Storage/Refrigeration Temperature: 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C), Length - Actual: 0.925' (281.94mm, 11.10"), Length - Approximate: 11", Shelf Life Start: Date of Manufacture, Shelf Life: 60 Months.