CT1206CSF-R12J
CT1206CSF-R12J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 260mOhm
Frequency - Self Resonant: 1.1GHz
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
на замовлення 2001 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 260mOhm, Frequency - Self Resonant: 1.1GHz, Part Status: Active, Inductance: 120 nH.