CT12E-04S200-1
CT12E-04S200-1 Challenge Electronics
CT12E-04S200-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: MAGNETIC XDCR 2-4V SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 80mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 2 ~ 4V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm)
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAGNETIC XDCR 2-4V SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 80mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Voltage Range: 2 ~ 4V, Technology: Magnetic, Termination: Solder Pads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm), Voltage - Rated: 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2kHz
Current - Supply: 80mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 2 ~ 4V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Voltage - Rated: 3 V