CT12P-25S400-4
CT12P-25S400-4 Challenge Electronics
CT12P-25S400-4.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 3V 12X12MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 1mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 3V 12X12MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 1mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 25V, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT12P-25S400-4 CT12P-25S400-4 Виробник : Challenge Electronics CT12P-25S400-4.pdf Description: BUZZER PIEZO 3V 12X12MM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4kHz
Current - Supply: 1mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V