CT12P-30S200-1
CT12P-30S200-1 Challenge Electronics
CT12P-30S200-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: 12X12MM SMT 2000HZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 3mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: 12X12MM SMT 2000HZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 3mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Voltage Range: 1 ~ 30V, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Voltage - Rated: 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2kHz
Current - Supply: 3mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Voltage - Rated: 3 V