CT15P-25S410-1
CT15P-25S410-1 Challenge Electronics
CT15P-25S410-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 5V 12X12MM" W SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.433" L x 0.354" W (11.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.1kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 3mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1 ~ 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Voltage - Rated: 5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 5V 12X12MM" W SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.433" L x 0.354" W (11.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.1kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 3mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 1 ~ 25V, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Voltage - Rated: 5 V.
Інші пропозиції CT15P-25S410-1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT15P-25S410-1 CT15P-25S410-1 Виробник : Challenge Electronics CT15P-25S410-1.pdf Description: BUZZER PIEZO 5V 12X12MM" W SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.1kHz
Current - Supply: 3mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1 ~ 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Voltage - Rated: 5 V