CT18P-18S200-1
CT18P-18S200-1 Challenge Electronics
CT18P-18S200-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 12V 18X18MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.709" L x 0.709" W (18.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 5mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 18V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 1250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 18X18MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.709" L x 0.709" W (18.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 5mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 18V, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT18P-18S200-1 CT18P-18S200-1 Виробник : Challenge Electronics CT18P-18S200-1.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 18X18MM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2kHz
Current - Supply: 5mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 18V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Voltage - Rated: 12 V