CT23P-30S320-2
CT23P-30S320-2 Challenge Electronics
CT23P-30S320-2.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: PIEZO XDCR 7-15V SMT
Packaging: Cut Tape (CT)
Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm)
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency: 3.2kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 300cm
Current - Supply: 30mA
Input Type: DC
Voltage Range: 7 ~ 15V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 1100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PIEZO XDCR 7-15V SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm), Mounting Type: Bracket Mount, Frequency: 3.2kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 300cm, Current - Supply: 30mA, Input Type: DC, Voltage Range: 7 ~ 15V, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Voltage - Rated: 12 V.
Інші пропозиції CT23P-30S320-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency: 3.2kHz
Current - Supply: 30mA
Input Type: DC
Voltage Range: 7 ~ 15V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Voltage - Rated: 12 V