CT432-HSWF70DR Allegro MicroSystems
Allegro%20XtremeSense%20TMR%20Technology%20and%20Applications.pptx
Виробник: Allegro MicroSystems
CT432-HSWF70DR
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTREMESENSE TMR WITH HIGH DV/DT, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Polarization: Unidirectional, Sensitivity: 57.1mV/A, Mounting Type: Surface Mount, Output: Analog Voltage, Frequency: DC ~ 1MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V, Response Time: 300ns, Sensor Type: Magnetoresistive, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 9mA, Current - Sensing: 70A, Supplier Device Package: 16-SOIC, Number of Channels: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Polarization: Unidirectional
Sensitivity: 57.1mV/A
Mounting Type: Surface Mount
Output: Analog Voltage
Frequency: DC ~ 1MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 9mA
Current - Sensing: 70A