CT622LYF-100K
CT622LYF-100K Central Technologies
ct622lyf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
на замовлення 948 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Part Status: Active, Inductance: 10 µH.