CT622LYF-102M
CT622LYF-102M Central Technologies
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.9Ohm
Frequency - Self Resonant: 1.3MHz
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
на замовлення 31 шт:
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.9Ohm, Frequency - Self Resonant: 1.3MHz, Part Status: Active, Inductance: 1 mH.