CT622LYF-151K
CT622LYF-151K Central Technologies
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 370mOhm
Frequency - Self Resonant: 3.2MHz
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 370mOhm, Frequency - Self Resonant: 3.2MHz, Part Status: Active, Inductance: 150 µH.