CT622LYF-470J
CT622LYF-470J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm
Frequency - Self Resonant: 6.5MHz
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm, Frequency - Self Resonant: 6.5MHz, Part Status: Active, Inductance: 47 µH.