CT622LYF-471K
CT622LYF-471K Central Technologies
ct622lyf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm
Frequency - Self Resonant: 1.9MHz
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
на замовлення 1018 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm, Frequency - Self Resonant: 1.9MHz, Part Status: Active, Inductance: 470 µH.