CT622LYF-4R7M
CT622LYF-4R7M Central Technologies
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm
Frequency - Self Resonant: 51MHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
на замовлення 560 шт:
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm, Frequency - Self Resonant: 51MHz, Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH.