CTB1A101MCB6358
CTB1A101MCB6358 Chinsan (Elite)
CTB%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 53 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 68.9 mA @ 10 kHz
на замовлення 1016 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 53 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 68.9 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTB1A101MCB6358 CTB1A101MCB6358 Виробник : Chinsan (Elite) CTB%20Series.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V