CTB1C100MCB0458
CTB1C100MCB0458 Chinsan (Elite)
CTB Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 18 mA @ 120 Hz
на замовлення 1992 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 18 mA @ 120 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTB1C100MCB0458 CTB1C100MCB0458 Виробник : Chinsan (Elite) CTB Series.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V