CTC2F-1R2K
CTC2F-1R2K Central Technologies
ctc2f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm
Frequency - Self Resonant: 135MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm, Frequency - Self Resonant: 135MHz, Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH.