CTC2F-471J
CTC2F-471J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11Ohm
Frequency - Self Resonant: 2.7MHz
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
на замовлення 796 шт:
Написати відгук
Description: AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11Ohm, Frequency - Self Resonant: 2.7MHz, Part Status: Active, Inductance: 470 µH.