CTC5F-102K
CTC5F-102K Central Technologies
ctc5f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.175" Dia x 0.375" L (4.44mm x 9.52mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17.5Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 3.8MHz
Current - Saturation (Isat): 135mA
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.175" Dia x 0.375" L (4.44mm x 9.52mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17.5Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 3.8MHz, Current - Saturation (Isat): 135mA, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 1 mH.