CTDO3316PF-222
CTDO3316PF-222 Central Technologies
ctdo3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.2UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6.1 A
на замовлення 227 шт:
Написати відгук
Description: 2.2UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 6.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTDO3316PF-222 Виробник : Central Technologies ctdo3316f.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 6.1A 0.01Ohm DCR T/R