CTDO3316PF-223
CTDO3316PF-223 Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
на замовлення 18030 шт:
Написати відгук
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 2.7A 0.09Ohm DCR T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTDO3316PF-223 Виробник : Central Technologies Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 2.7A 0.09Ohm DCR T/R