CTDO3316PF-334
CTDO3316PF-334 Central Technologies
ctdo3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 330UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm
Frequency - Self Resonant: 4.5MHz
Current - Saturation (Isat): 600mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: 330UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm, Frequency - Self Resonant: 4.5MHz, Current - Saturation (Isat): 600mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTDO3316PF-334 Виробник : Central Technologies ctdo3316f.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 20% 100KHz 0.6A 1Ohm DCR T/R