CTDO3316PF-472
CTDO3316PF-472 Central Technologies
ctdo3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.7UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A
на замовлення 5717 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTDO3316PF-472 Виробник : Central Technologies ctdo3316f.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 4.8A 0.02Ohm DCR T/R