CTDO3316PF-683
CTDO3316PF-683 Central Technologies
ctdo3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTDO3316PF-683 Виробник : Central Technologies ctdo3316f.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 1.5A 0.2Ohm DCR T/R