CTDS3316PF-103
CTDS3316PF-103 Central Technologies
ctds3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 101mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 28MHz
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2 A
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 101mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 28MHz, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTDS3316PF-103 Виробник : Central Technologies ctds3316f.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 2A 0.101Ohm DCR T/R