CTEP125SF-100M
CTEP125SF-100M Central Technologies
ctep125s.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH.