Продукція > L-COM > CTL35RCAMY-5
CTL35RCAMY-5
CTL35RCAMY-5 L-com
CTL35RCAMY-5_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: CBL 3.5MM M/2 RCA M 5'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 5.0' (1.52m)
Shielding: Shielded
1st Connector: Phono (RCA) Jack (2)
2nd Connector: Phone Plug, 3.5mm (1/8")
Channels: Stereo
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL 3.5MM M/2 RCA M 5', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 5.0' (1.52m), Shielding: Shielded, 1st Connector: Phono (RCA) Jack (2), 2nd Connector: Phone Plug, 3.5mm (1/8"), Channels: Stereo.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTL35RCAMY-5 Виробник : L-Com CTL35RCAMY-5_2D.pdf Cable Assembly Audio 1.52m 3.5mm Stereo to 2RCA 3 to 2 POS M-M 26AWG
на замовлення 23 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
CTL35RCAMY-5 CTL35RCAMY-5 Виробник : L-Com CTL35RCAMY-5_2D.pdf Audio Cables / Video Cables / RCA Cables CBL 3.5MM M/2 RCA M 5'