CTM-16-513 TE Connectivity Deutsch Connectors
Виробник: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: JUNCTION ASSY
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.368" L x 0.513" W x 0.274" H (34.75mm x 13.03mm x 6.96mm)
Type: Wire Splice
Contact Size: 16
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JUNCTION ASSY, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.368" L x 0.513" W x 0.274" H (34.75mm x 13.03mm x 6.96mm), Type: Wire Splice, Contact Size: 16.
Інші пропозиції CTM-16-513
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk