CTS5F-100J
CTS5F-100J Central Technologies
cts5f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.449" L (3.81mm x 11.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 55MHz
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 770 mA
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.449" L (3.81mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 55MHz, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 770 mA.