CTSPI2D10F-100M
CTSPI2D10F-100M Central Technologies
ctspi2d10f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm
Current - Saturation (Isat): 420mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm, Current - Saturation (Isat): 420mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.