CTSPI3D12F-1R2M
CTSPI3D12F-1R2M Central Technologies
ctspi3d12f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 48mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 48mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.