CTSPT20LF-112M
CTSPT20LF-112M Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 1.1UH SMT STD TOROIDAL INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.340" L x 0.340" W (8.64mm x 8.64mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11mOhm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.270" (6.86mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.1 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.1UH SMT STD TOROIDAL INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.340" L x 0.340" W (8.64mm x 8.64mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11mOhm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.270" (6.86mm), Part Status: Active, Inductance: 1.1 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Інші пропозиції CTSPT20LF-112M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTSPT20LF-112M Виробник : Central Technologies Inductor General Purpose Wirewound 1.1uH 20% 100KHz 3.4A 0.011Ohm DCR