CTSPT30LF-353M
CTSPT30LF-353M Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 35UH SMT STD TOROIDAL INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.440" L x 0.435" W (11.18mm x 11.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 166mOhm Max
Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 35 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 35UH SMT STD TOROIDAL INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.440" L x 0.435" W (11.18mm x 11.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 166mOhm Max, Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm), Part Status: Active, Inductance: 35 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Інші пропозиції CTSPT30LF-353M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTSPT30LF-353M Виробник : Central Technologies Inductor General Purpose Wirewound 35uH 20% 100KHz 1.4A 0.166Ohm DCR