CTSPT30LF-522M Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Inductor General Purpose Wirewound 5.2uH 20% 100KHz 4.8A 0.017Ohm DCR
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук