CTX150-2-52M-R EATON / PARTNER STOCK
ETON-S-A0025293943-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - CTX150-2-52M-R - TOROIDAL INDUCTORS
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 284 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 4.3A 71.9MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 1.220" L x 0.630" W (31.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, DC Resistance (DCR): 71.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 4.3 A.
Інші пропозиції CTX150-2-52M-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTX150-2-52M-R CTX150-2-52M-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-lcpi-toroid-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 150UH 4.3A 71.9MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 1.220" L x 0.630" W (31.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
DC Resistance (DCR): 71.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 4.3 A
товару немає в наявності
CTX150-2-52M-R CTX150-2-52M-R Виробник : Bussmann / Eaton eaton_lcpi_toroid_power_inductors_data_sheet-1608646.pdf Power Inductors - Leaded 150uH 4.0A 0.0719ohm Header Mount