CTZ3E-10A-W5-PF KYOCERA AVX Components
CTZ2,CTZ3_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Trimmer Ceramic 2.5/10pF 25V NPO±500 ppm/C 0% to 100% Top Adj T/R
на замовлення 23000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 2.5-10PF 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Low Profile, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 2.5 ~ 10pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції CTZ3E-10A-W5-PF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTZ3E-10A-W5-PF Виробник : KYOCERA AVX CTZ2,CTZ3_Series.pdf Description: CAP TRIMMER 2.5-10PF 25V SMD
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 2.5 ~ 10pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Voltage - Rated: 25 V