Продукція > CTZ > CTZ3E-30C-W1
CTZ3E-30C-W1
CTZ2,CTZ3_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 855 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CTZ3E-30C-W1
Description: CAP TRIMMER 4.5-30PF 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Low Profile, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 4.5 ~ 30pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції CTZ3E-30C-W1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTZ3E-30C-W1 Виробник : KYOCERA AVX CTZ2,CTZ3_Series.pdf Description: CAP TRIMMER 4.5-30PF 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Low Profile
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 4.5 ~ 30pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Voltage - Rated: 25 V