Продукція > CTZ > CTZ3S-40C-W1-PF
CTZ3S-40C-W1-PF
CTZ2,CTZ3_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 3080 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CTZ3S-40C-W1-PF
Description: CAP TRIMMER 4.5-40PF 25V SMD, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 4.5 ~ 40pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTZ3S-40C-W1-PF Виробник : KYOCERA AVX CTZ2,CTZ3_Series.pdf Description: CAP TRIMMER 4.5-40PF 25V SMD
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 4.5 ~ 40pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Voltage - Rated: 25 V