Продукція > AVX CORPORATION > CU01311R2BAT2A\5K
CU01311R2BAT2A\5K
CU01311R2BAT2A\5K AVX Corporation
cuseries.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1.2PF 25V NP0 0201
на замовлення 3360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.2pF C0G 0201 .1pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU01311R2BAT2A5K CU01311R2BAT2A5K Виробник : AVX cuseries-776909.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.2pF C0G 0201 .1pF Tol
CU01311R2BAT2A\5K CU01311R2BAT2A\5K Виробник : AVX Corporation cuseries.pdf Description: CAP CER 1.2PF 25V NP0 0201
товару немає в наявності