Продукція > KYOCERA AVX > CU01311R5BAT2A\5K
CU01311R5BAT2A\5K
CU01311R5BAT2A\5K KYOCERA AVX
cuseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.5pF C0G 0201 .1pF Tol
на замовлення 11315 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 1.5 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU01311R5BAT2A5K CU01311R5BAT2A5K Виробник : AVX cuseries-776909.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.5pF C0G 0201 .1pF Tol
на замовлення 258 шт:
CU01311R5BAT2A\5K CU01311R5BAT2A\5K Виробник : KYOCERA AVX cuseries.pdf Description: CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 1.5 pF