Продукція > KYOCERA AVX > CU0131220JAT2A
CU0131220JAT2A
CU0131220JAT2A KYOCERA AVX
cuseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±5%
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
на замовлення 9505 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201, Tolerance: ±5%, Features: Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 pF.
Інші пропозиції CU0131220JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU0131220JAT2A CU0131220JAT2A Виробник : KYOCERA AVX cuseries.pdf Description: CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±5%
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF